Slideshow

35. Izvještajna skupština DVD-a Alilovci

c_160_120_16777215_00_images_joomgallery_details_35_izvjestajna_skupstina_dvd-a_alilovci_62_dvd_alilovci_2018_2_20180305_1641753278.jpg

U subotu, 03.03.2018. godine u sali I Vatrogasnog doma održana je 35. redovita, godišnja, Izvještajna skupština DVD-a Alilovci uz prisustvo mnogobrojnih čalnova DVD-a Alilovci, prijateljskih DVD-a sa područja požeštine kao i drugih gostiju te političkih uzvanika.


Na skupštini su osim redovnih točaka dnevnog reda dodjeljena i priznanja za dugogodišnju vjernost i rad članovima društva, te dodjeljene diplome za stečena zvanja u vatrogastvu. Skupštinu su kao gosti pozdravili, predsjednik Općinskog vijeća Općine Kaptol, gospodin Damir Poljanac, zapovjednik VZ Požeštine i VC Kaptol, gospodin Josip Svoboda, te na poslijetku Župan Požeško-slavonski, gospodin Alojz Tomašević, koji je zahvalio svim dragovoljnim vatrogascima na angažmanu oko svih nepogoda koje znaju pogoditi našu županiju.

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se