Slideshow

Snijeg u travnju

20170420 11010320. je travnja i baš je onako kako je i najavljivano, naglo je zahladilo, isprva kiša a potom snijeg. Kaptol se zabijelio i mokrog snijega skoro je 5 cm.

Temperatura je  1 C°. Hoće li se ponoviti 26.04.2016. kada je veliki mraz učinio ogromne štete na voćnjacima i vinogradima ostaje za vidjeti, jer prema prognozama slijedećih dana temperatura bi mogla otići i ispod 0 C°. Sv. Juraj (23.04.) posljednji je „zimski“ svetac te se uzrečica i ove godine obistinila: „Dok Jurjevo ne dođe, zima ne prođe“.

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se