Slideshow

Priprema zimnice

c_160_120_16777215_00_images_slike2017_Alilovci-kupus.jpg

Zbog vrućeg i sušnog ljeta berba svih kultura ove je godine nešto uranila. Berbe vinograda lagano se bliže kraju, a to znači da na red dolazi kupus, jedna od značajnih povrtlarskih kultura naše Općine. Kupus sam po sebi priprema se više načina, a osobito je poznat i cijenjen kiseli kupus koji se u zimskim mjesecima koristi kao salata ili za svima dobro znanu sarmu. Berba kupusa u Alilovcima već je počela, stoga svi vi koji želite kiseli kupus nešto ranije, Alilovci su pravi izbor. Osim kupusa u Alilovcima možete pronaći i drugog povrća za pravljenje zimnice. 

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se