Slideshow

Sudjelujte u radu,predložite, komentirajte

c_160_120_16777215_00_images_slike2018_ZPPI-naslovna.jpg

Zbog transparentnijeg rada Općinske uprave na naslovnoj stranici službenog web portala Općine Kaptol postavljena su tri modula: Pristup informacijama, Savjetovanje s javnošću i Proračun, kroz koje se mogu dobiti sve informacije vezane uz rad općine, sudjelovati u donošenju akata i proračuna Općine Kaptol kroz vlastite prijedloge i komentare.


Zbog kvalitetnijeg rada općinske uprave molimo, prije svega naše sugrađane kojih se neposredno tiče donošenje odluka bitnih za našu općinu da se aktivno uključe u donošenje bitnih odluka od strane Općinskog vijeća i općinske uprave.

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se