Slideshow

Početak priprema nogometaša

c_160_120_16777215_00_images_grb_kluba.jpg

Nogometni klub Kaptol ovim putem poziva sve igrače na "prozivku", odnosno početak priprema za novu nogometnu sezonu. Dosadašnji trener, Krešo Poleti i nadalje će voditi seniorsku ekipu dok će kod mlađih uzrasta doći do manjih promjena. Što se tiče igračkog kadra, dva igrača napustila su klub, a tko je sve došao možete provjeriti već na prvom treningu. Ovim putem NK Kaptol poziva sve igrače, na prvi trening  koji će se održati u nedjelju 23.07.2017. s početkom u 19:00 sati.  

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se