Slideshow

Kaptol poražen u polufinalu KUP-a

c_160_120_16777215_00_images_joomgallery_details_nk_slavonija_-_nk_kaptol_66_nk_slavonija-nk_kaptol_6_20180510_2069933850.jpg

Teško je bilo za očekivati bilo kakav pozitivan rezultat, ali svi su se nadali čudu i pobjedi. Kaptol je stigao u Požegu gotovo kompletan, a uz igrače došlo je i više od 50 navijača.

Ono što se nije moglo procijeniti je spremnost i uigranost Slavonije koja igra u 3. HNL, odnosno 2 ranga iznad Kaptola. Upravo to pokazalo se i presudno. Početak je bio odličan, juriš i sa jedne i sa druge strane i tu Kaptol dolazi do dvije-tri polu prilike i daje gol za vodstvo 1:0 u 14 minuti. Kako je vrijeme odmicalo, Slavonija je preuzela inicijativu te na poluvrijeme odlazi sa prednosti od 3:1. Drugo poluvrijeme bilo je na strani Slavonije, trčali su, stvarali prilike, kombinirali i na kraju pobijedili 7:1. Možemo reći zaslužena pobjeda. Igrači NK Kaptol nemaju za čime žaliti, pružili su kvalitetan otpor prvih 30 minuta, ali fizička sprema, broj igrača, domaći teren, bili su previše za Kaptol.

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se