Dopunski Javni poziv za financiranje programa udruga u 2024.

Dopunski Javni poziv za financiranje programa udruga u 2024.

Općina Kaptol ovim putem objavljuje drugi Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu proračunskih sredstava za financijske potpore udrugama u 2024. Na ovaj javni poziv mogu se prijaviti sve udruge s područja Općine Kaptol ili udruge koje svoje projekte realiziraju na području Općine Kaptol ili pak udruge čiji je rad od posebnog interesa za Općinu Kaptol neovisno o mjestu djelovanja udruge. Pravo prijave imaju samo udruge koje se nisu prijavile na Javni poziv iz listopada 2023. Javni poziv otvoren je do 31.01.2024. godine, a do kada je potrebno dostaviti programe. Obrasci za prijavu dostupni su u nastavku teksta.
1. Javni poziv.pdf
2. Opći obrazac
3. Obrazac za prijavu projekta
4. Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja
5. Nacrt ugovora
6. Upute za prijavitelje
7. Obrazac za ocjenjivanje
8. Izvješće o utrošenim sredstvima (PROR-POT)