Početnici NK Kaptol prvaci lige

Najniži uzrast Nogometnog kluba Kaptol, početnici (dječaci do 12 godina starosti) postali su prvaci lige te su sezonu završili bez poraza sa ukupnim omjerom od 14 pobjeda i 4 neriješena rezultata. Navedena kategorija natječe se u 1. Županisjkoj nogometnoj ligi zajedno s još 10 klubova. Na zadnjoj prvenstvenoj utakmici u Požegi protiv ekipe NK Slavonije rezultat je bio 4:1 za Kaptol, a na ovoj utakmici nastupili su: Gabrijel Jurić, Lovro Nenadović, Emanuel Majstorović, Emanuel Janjić, Antonio Manović, David Maglica, Lukas Juranović, Marko Tomanović, Mihael Petrušić, Marko Matić, Jakov Makarević, Niko Jagodić, Mihael Mandić, Luka Vuković i Luka Milobara. Dio uspjeha zasigurno zaslužuje i trener Mile Pavelić koji u Kaptolu s djecom radi već gotovo dvije godine. NK Kaptol osim ove kategorije broji još 5 kategorija mlađih uzrasta, odnosno oko 90 igrača. Ukoliko se ukaže prilika, možda će se ova ekipa početnika natjecati u višem rangu a kako bi još više podigli kvalitetu rada i igračkog napredovanja.