Odvoz ambalažnog otpada za zaštitu bilja

Odvoz ambalažnog otpada za zaštitu bilja

Odvoz ambalažnog otpada sredstava za zaštitu bilja iz Kaptola biti će 12.05.2022. Trg Vilima Korajca 13 Kaptol – Prostor Kutjeva d.d. (Zadruga) u vremenu od 11:30 – 13:30 sati. Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, Albaugh TKI (Pinus Agro), BASF, Bayer CropScience, Belchim Crop Protection HR ( Orchem) Chromos Agro, Corteva Agriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Novag Agrochemicals ( genera), Nufarm, Monsanto, Stockton, Syngenta Agro. U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr mineralna gnojiva) se ne prihvaća.